Arama: Zaman

“(Başarır ve Tanal’ın arbede ettiği iddiası) Milletvekillerimiz vakit zaman fikirlerini birbirleriyle istişare ederler. Vakit zaman sesleri de yükselebilir. Arkadaşlarımızın ortasındaki şahsî sorunlar yahut parti içi sorunların yorumlanmasını çok gerçek bulmuyorum”- “Kurultay sürecinde herkes istediği adayı destekleyebilir. Birçok milletvekilimizin genel liderimizi desteklediğini biliyorum”

Birçok yatırımcı Eylül ayında Bitcoin (BTC)’in zayıf fiyat hareketinden şikayet etti. Birçoğu da yaz tatilinden evvel “Mayıs’ta sat ve git” sloganını izleyerek piyasadan çoktan çıkmıştı. Fakat görünen o ki artık geniş kripto ve BTC piyasasına tekrar …

Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki Yüzyıl Hastanesi’nde çalışan A.Ö., hastanede vazifeli bir işçinin kelamlı ve fizikî tacizine uğradığını sav ederek şikayetçi oldu. Hastane idaresi tarafından işten çıkarılan A.Ö., “Ben çok çaresizim. İntihara bile kalkıştım” dedi.

Güneşli günlerin yavaş yavaş azaldığı bu sonbahar mevsiminde bahçe bakımı işlerinin çok önemlidir. Yoğun bir şekilde ağaç yapraklarının döküldüğü sonbahar da bahçeyi kışa hazırlamak gerekir. Sonbahar mevsiminde uygulayacağınız birkaç pratik yöntemle bahçe temizliğini yapabilir, bahçenizi soğuk hava koşullarına hazırlayabilirsiniz. Sonbaharda bahçe temizliği nasıl yapılır? İşte detaylar:

Bitkiler vakit zaman çeşitli nedenlerle farklı saksılara muhtaçlık duyar. Bitkilerin saksısını değiştirmek onların sağlıklı olması ve büyümesi için epeyce değerlidir. Pekala saksı değişimi nasıl yapılır? İşte size birkaç kolay adımda saksı değişiminin püf noktalarını sizlerle paylaşacağız.

Dünyanın en eski ve birebir vakitte birinci üniversitesi olan Karaviyyin Camii, değişen idareler sebebiyle statüsünde değişimler görse de her vakit hem İslami ilimler hem de kültürel açıdan kıymetli bir pozisyonda yer almıştır. Pekala Karaviyyin Camii nerede ve Karaviyyin Camii’nin tarihi özellikleri nelerdir? Haberimizde yer verdik.

Gebelerde ve emziren bayanlarda sık görülen bir durum olan göğüs ucu kararması, herkeste tıpkı ölçüde ve vakitte görülmez. Çabucak çabucak her bayanda görülebilecek olan göğüs ucu kararmasının nedenlerini ve tedavisini sizler için derledik. Pekala göğüs ucu kararması olağan bir durum mu? Göğüs ucu kararmasını geçirecek teklifler var mı? İşte göğüs ucu kararması hakkında bilinmesi gerekenler…