Arama: Genel

Ebrar Karakurt, Türk voleybolcu ve milli sporcu olarak tanınmaktadır. Genç yaşta voleybol oynamaya başlayan Karakurt, Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde Eczacıbaşı VitrA takımında smaçör olarak forma…

Napoli Coin, kripto para dünyasında son zamanlarda popülerlik kazanan bir dijital para birimidir. Napoli Coin yorumları, yatırımcılar arasında merak konusu olmuştur. Napoli Coin, blockchain teknolojisi üzerine…

QR kod, hızlı tepki anlamına gelen “Quick Response” kelimesinin kısaltmasıdır. QR kod, siyah beyaz kare bir desen içeren ve mobil cihazlarla taranabilen bir tür 2 boyutlu…

Cumhurbaşkanlığı İrtibat Başkanlığı Dezenformasyonla Gayret Merkezi, Gazze’ye giden yardım tırlarıyla ilgili ortaya atılan, “BM, Gazze Şeridi’ne giren tırların denetim edilmediğini söyledi. Bunun Hamas’a daha fazla roket değil de insani yardım olduğunu nereden biliyoruz?” biçimindeki savların yanlışsız olmadığını bildirdi.

Kahramanmaraş merkezli sarsıntıların akabinde, Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı’nın (AFAD) her yıl arama kurtarma köpekleri için yaptığı imtihana iştirak yüzde 50’nin üzerinde arttı. Parkur ve enkazda canlı arama biçiminde iki kısımdan oluşan imtihanı geçebilen köpekler sertifika alarak, zelzele üzere afetlerde can kurtaracak.

İsrail ordusu, memleketler arası toplumun ablukanın sıkılaştırıldığı Gazze Şeridi’ne yakıt tedarik edilmesine ait davetlerine karşın “Gazze’ye yakıt girişine müsaade verilmeyeceğini” yineledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında yapılan AK Parti Merkez Yürütme Şurası (MYK) toplantısı sona erdi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Derhal ateşkes ilan edilmeli çatışmalar durmalı. İnsani yardımlar en güçlü biçimde bölgeye rastgele bir ölçü kısıtlaması olmadan girmeli ve sivil rehineler hür bırakılarak siyasi tahlil için adımlar atılmalıdır. Ateşkes demeyen bu cinayete ortaktır” dedi.

AK Parti Merkez Yürütme Heyeti, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında toplandı.

Köprü ve otoyol geçiş fiyatlarına 25 Ekim gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere artırım yapıldı. Artırımla birlikte 15 Temmuz Sehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri geçiş fiyatı tek tarafta 8,5 TL’den 15 liraya çıkarıldı.