DOLAR 18,2290 -0.06%
EURO 18,3912 0.26%
ALTIN 1.006,55-0,04
BITCOIN 3961570,11%
İstanbul
20°

HAFİF YAĞMUR

05:06

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hurda Fiyatları 2023 – Güncel Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları 2023 – Güncel Hurda Fiyatları

ABONE OL
7 Ocak 2023 01:00
Hurda Fiyatları 2023 – Güncel Hurda Fiyatları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hurda Fiyatları aşağıdaki tabloda döküm liste halinde sunulmaktadır. En güncel hurda fiyatları için sitemizi takip edebilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası150 TL/Kg
Lama Bakır Hurdası150 TL/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası140TL/Kg
TTR Kırma Bakır Hurdası140 TL/Kg

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk95 TL/Kg
Hurda Su Saati85 TL/Kg
Sarı Hurda Radyatör70 TL/Kg

Hurda Demir Fiyatları

DKP Hurda Demir6,5 TL/Kg
Ekstra Hurda Demir6,3 TL/Kg
1. Sınıf Hurda Demir5,5 TL/Kg

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Paslanmaz 304 Krom25 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom30 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom25 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430,201,202 Krom7 ₺/Kg

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Karışık Kablo70,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo70-100 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu60-100 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu67-100 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo75-100 ₺/Kg

Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Levha Kurşun30 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun28 TL/Kg

Hurda Zamak ve Alüminyum Fiyatları

Hurda Zamak İmalat28 TL/Kg

Hurda Motor Fiyatları

Hurda Demir Kaplama Motor13 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor15TL/Kg

Hurda Fiyatları – Güncel Demir Fiyatları 2023

Hurda fiyatları sektör içerisinde özellikle iş güzergahlar tarafından farklı yansıtılarak, işi bilmeyen hurda sahiplerine farklı yansıtılmaktadır.

Çünkü Hurdacılar Birliği olarak firmamız sizlere sattığınız hurda materyallerini, günün ederine uygun fiyatlandırmalarla alım yaparak, bütçenize katkı sağlayarak, geri dönüşüm yapma garantisi sunmaktayız.

Siz de kaliteli hurda materyallerini bugüne özel fiyatlarla satabilir ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Hurda malzemelerinizin satışı ve ürünlerin ederi hakkında detaylara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazımızın devamında alternatif hurda fiyatları ve hurda materyallerinin geri dönüşümü hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Sizde Hurda Fiyatlarını güncel takip etmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz

Hurdacılar Hurdayı Nereye Satar?

Hurdacılar hurdayı nereye satar; hurdaları geri dönüşüme kazandırarak tekrar insan kullanımına kazandıran hurdacılar, belediyelerden alınan sertifikalarla oluşturulan işletmelere hurdalarını satmaktadırlar. Hurdacılık mesleği 3 koldan oluşmaktadır.

  • Hurdayı toplayan kişiler.
  • Hurdayı toplayanlardan alan toptancılar.
  • Toptancılardan alan geri dönüşümcüler.

Bu yapıya uygun olarak hurdacı klasmanı aslında geri dönüşüm uzmanı olarak da nitelendirilebilir. İhtiyaçlarınıza uygun olarak hurdacı materyallerini ederi üzerinden satmak ve bu anlamda kazanım sağlamak için bugün siz de firmamızı arayabilir ve elinizde kullanmadığınız materyaller üzerinden gelir sağlayabilirsiniz.

Geri dönüşüme kazandıracağınız materyaller ile birlikte daha yaşanabilir bir toplum da inşa edeceksiniz.

Hurda işleyişlerinde sağladığımız kaliteli hizmet anlayışı ve yılların verdiği deneyim ile birlikte sizlere ahlaklı ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

İstanbul ve çevre illerde olan hurda ihtiyaçlarınız, bina yıkımı ve ek hizmetlerle ilgili bugüne özel fiyatlarla bilgi almak için daha fazla zaman kaybetmeyin.

 Hurda Fiyatları Neye Göre Değişir?

Hurda fiyatları, diğer sektörlerde olduğu gibi dövü-iz kurlarına endeksli olarak değişim göstermektedir. Bu nedenle hurda çeşitleri adına sabit bir fiyat olması mümkün değildir.

Hurda fiyatları temel bazda Londra Metal Borsasına göre şekillenir. Hurda fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise hurdanın çeşidi ve geri dönüşümsel değeridir.

Elinizdeki hurda eşyaların değerlerini öğrenmek istiyorsanız iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz. Hurdalarınızın görsellerini tarafımıza ileterek, hurdalarınızın değerini en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

 Geri Dönüşüm Neden Önemli?

Geri dönüşüm, bir toplumun yaşanabilir kılınması açısından gündelik hayatta kullanmadığı materyalleri ederi üzerinden değerlendirerek.

Kazandığı bilinç ile hem bütçe kazanması hem de topluma fayda sağlaması için oldukça gereklidir. Geri dönüşüm; kısa, orta ve uzun vadede topluma oldukça büyük aydalar sağlar. Aksi taktirde çöpe attığımız materyaller yok olarak, toprağa zarar verebilir.

Bunun da önüne geçerek, gündelik hayatta kullanabileceğimiz materyallere tekrar çevirerek kullanımlarını kazanabilmemiz mümkün kılınabilmektedir. Tercihlerinize bağlı olarak alternatif hurda materyallerini bugün siz de satmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurdalar Kaça Satılır?

Hurdalar kaça satılır merak ediyorsanız, ederi üzerinden doğrudan firmamıza satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Alanında uzman personellerimiz sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak hurda materyallerinizi opsiyonel olarak nakliye dahil olarak satın alıp, bütçenize katkı sağlayabilmektedir.

Her hurdanın kendine göre sahip olduğu bir maddi değer bulunmaktadır. Buna uygun olarak da değerlendirme biçimleri ve satış rakamları da değişebilmektedir.

Siz de bugüne özel fiyatlarla elinizde yer alan hurda materyallerini satmak için vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan iletişim numarasına telefon açarak bilgi alabilirsiniz.

 Hurda Soyma Bakır Ne Kadar?

Hurda soyma bakır fiyatları günlük kur değerleri üzerinden değişiklik gösterebileceği gibi, alınan materyal kalitesine ve nakliye durumuna göre de ücretlendirilebilmektedir.

Satılan miktar üzerinden yapılan komisyon ve satış durumu değerlendirerek, satan kişiye ücreti takdim edilmektedir. Soyma bakır, geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için rahatlıkla bulabileceksiniz.

 Hurda Tetere Kırma Ne Kadar?

Hurda TTR kırma, ince granül olarak da değerlendirilebilir. Bu tipte hurda materyalleriniz 2020 piyasasında minimum 35 TL, maksimum 60 TLye kadar alıcı bulabilmektedir. Satış fiyatlarınızda hurdanın durumu ve detayları da oldukça önemlidir.

Hurda Bakırlı Petek Ne Kadar?

Hurda bakırlı petek fiyatları, ağırlığına, boyuna ve pas durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Satacağınız hurda materyalini doğru fiyattan ücretlendirmek ve tanı hizmetimizden yararlanmak için telefon açarak bilgi alabilirsiniz.

Firmamız günlük ederi üzerinden sizlerin ürünlerini değerlendirerek, bu noktada gereken özveriyi sağlamaktadır. Hurda bakırlı petek satışlarınızda söküm ve nakliye işlemlerini de opsiyonel olarak firmamız sizlere sağlayabilmektedir. İstanbul ve çevre illerin tamamında olan hizmet ağımızla sizlere kaliteli bir çalışma garantisi sunuyoruz.

Kablo Hurdası Ne Kadar?

Kablo hurdası birim fiyatı, kablo hurdasının durumuna ve içerisinde yer alan materyallere göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca Kablo hurdalarında yer alan materyaller, dönemlere ve binaların durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kablo hurdalarda, geri dönüşüm öncelikli olarak plastiklerin kablolardan ayrılmasıyla başlamaktadır. Ardından hurda içerisinde yer alan ana materyaller geri dönüşüme alınarak, tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

 Hurda Bakır Ne Kadar?

Hurda bakırlar birim fiyatı olarak 35 TL ile 60 TL arasında değişen fiyatlardan satışı gerçekleşmektedir. Bakır hurdalar en yaygın görülen hurdalardan olup, kablo hurdaları ve özellikle iletken yer alması gereken hurdalarda bulunmaktadır.

Hurda bakırınız varsa ve satmak istiyorsanız, hurdacılar birliğine telefon açarak bugüne özel fiyatlarla firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Bakır hurdaların birçok alt türü vardır, bu türlerine uygun olarak da fiyatlandırmalarında değişiklik olabilmektedir. Hizmet detaylarımız ve hurdalarınız ile ilgili detayları öğrenmek için sitemizde yer alan alternatif başlıklardan da yararlanabilirsiniz.

 Demir Hurdası Ne Kadar?

Demir hurdalar, genellikle yıkılan binalardan artan demirlerden oluşabileceği gibi buna ek olarak farklı iş kollarında kullanılmayan materyallerden de oluşabilmektedir.

Hurda demirlerin fiyatları, demirin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Yeniden kullanılamayan ve işlevselliğini yitiren demirler, geri dönüşüme alınarak tekrar değerlendirilir ve çeşitli işlemlerden geçirilir.

İnşaat sektöründe çok rağbet gören demirler, talaş halinde bile değerlendirilebilmektedir.

Saç artığı, yıkım alanlarından çıkan demir hurdaları, firmamız tarafından güncel fiyatlandırmalara göre almaktayız. Bilgi almak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

 Alüminyum Hurda Ne Kadar?

Alüminyum hurda alım satım fiyatları diğer hurda türlerinde olduğu gibi Londra Metal Borsasına endeksli bir şekilde değişiklik göstermektedir.

Sitemiz içerisinde yer alan Hurda Fiyatları sekmesinden güncel alüminyum fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede kilogram başına verilen ücretleri öğrenebilirsiniz.

Plastik Hurda Ne Kadar?

Plastik hurdalar genellikle iş yerleri ve depolar içerisinde kullanılan materyallerden artan artıklardan doğan hurda türü. Hurda  plastik , geri dönüşümü oldukça kolay olup, satan kişiye kazanım sağlattığı gibi doğaya da geri dönüşüm anlamında değer katmaktadır.

Hurda satışlarında oluşan ihtiyaçlarınızla ilgili firmamıza haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız ile ilgili satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kağıt Hurdası Ne Kadar?

Kağıt hurdaları, toplama ekipleri tarafından toplanarak isteğiniz doğrultusunda geri dönüşüme aktarılarak, bütçenize katkı sağlayacak şekilde satışı gerçekleştirilebilmektedir.

Hurda fiyatları listesine göre sürekli olarak değişmektedir. Kağıt hurdaları dönüşüm konusunda en çok tercih edilenler arasındadır.

Her yıl tonlarca kağıt hurda açığa çıkmaktadır, atık kağıtların geri dönüşümünün sağlanması çevre ve dünya adına oldukça önemlidir.

Bu nedenle elinizde bulunan kağıt, dergi, kitap ve defter her türlü materyali tarafımıza iletebilirsiniz. Tercih ettiğiniz hurda materyalleri ile ilgili detaylara firmamızın sağladığı fiyatlardan satış yapmak için arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hurdacı İstanbul Değerlendirmesi

İstanbul kalabalık nüfusa ve yoğun endüstri alanlarına sahip olması nedeniyle geri dönüşüm sektörünün hızlı büyüdüğü bir şehir olmuştur.  web sitemizde güncel Bakır Fiyatları günlük güncellenmekte.

Özellikle metal ürünlerin üretim fabrikalarına daha ekonomik ham madde temin edilmesini sağlayan hurdacılık her geçen gün sektörler arası ağını genişletmiştir.

Ekonomi ile doğrudan bağlantılı olan geri dönüşüm sektörü ülkemizde kendi borsasını da oluşturmuştur. Özellikle İstanbul hurda fiyatları anlık değişimlere uğramaktadır.

Bu da hurda piyasasında dalgalanmalara yol açmaktadır. İşte bu hurda fiyatlarının artışı ve inişlerini kolay takip edebilmek için İstanbul hurda borsası açılmıştır.

Çinko Fiyatları İstanbulda her alanda ihtiyaç oluşturan ham madde tedariki için hurdacılık vazgeçilmez bir yöntemdir. Hurdacı firması olarak atık ve atıl durumda olan malzemelerin toplanması ve ayrıştırılması sonucunda çöpe gidecek malzeme geri dönüşüme kazandırılmış olunur.

DEMİR HURDA FİYATI

Hurda demir fiyatı İstanbul hurda fiyatları arasında en çok merak edilen fiyattır. Bunun nedeni sektörde oldukça fazla yer tutmasıdır. Daha çok şantiye ve inşaat alanları ile yıkım-söküm-kesim işlerinden elde edilmektedir.

Fiyatlandırma kriteri olarak; inşaat sektöründe ikinci el kullanılabilme durumu, kalite durumu başlıca etkendir. Şantiye sahalarında biriken hurda demir için ise; hurdanın sahadaki konumu, yani toplu mu dağınık mı, saflık oranı, paslanmış demir hurdası fiyatı düşürür.

Yıkım işlerinden çıkan hurda demir için ise; yapılacak işin maliyeti fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen ana olaylardır.

HURDA BAKIR FİYATI

Bakır hurdası daha çok elektrik ile sektörden çıkmaktadır. İstanbulda en çok bulunan hurda bakır çeşitleri soyma bakır, lama bakır imalat artığı, antkron kırma, ttr kırma, kırkambar karışık kırma, kırkambar bakır, araiş sarı, çubuk ucu parça, çubuk talaşı, kırkambar sarı, radyatör bakırıdır.

ALÜMİNYUM HURDA FİYATI

Alüminyum yapısı gereği birçok alanda kullanılabilen bir metaldir. Ayrıca direk madenden elde edilmesi geri dönüşümden elde edilmesine göre oldukça fazla maliyetlidir.

Bu durum alüminyum hurdasının geri dönüştürülme oranını artırmaktadır. Bu sayede hurda alüminyum fiyatı dünya genelinde olduğu gibi İstanbul hurda fiyatları içinde de iyi bir konuma sahiptir.

Alüminyum kullanan üretim yerlerinin çoğu imalat artığı olarak alüminyum parçaları açığa çıkarır. Bunlara araiş de denir. Bu parçalar arasında sarı ve bakır mevcut ise fiyatlandırma biraz daha artmaktadır.

Havalandırma Hurda Fiyatları

Hava ya da su soğutmalı olarak işlem gören ve  havalandırmaların zamanla ömrü tükenir. Bunun üzerine etkili bir şekilde çalışma göstermezler. İşlevini yitirenler için hurdacılar ile iletişime geçilebilir ve öyle ki havalandırma hurdası alanlar sayıca fazla ve:

  • Nakit alım ile müşterilere avantajlı gelmekte.
  • Havalandırmaların boşa yer kaplaması bu şekilde engellenir. Bu yüzden Havlandırma Yapılır
  • Geri dönüşüme hazırlanması mümkün hale gelir.

Daha çok alışveriş merkezlerinde ya da otellerde havalandırma sistemlerine ihtiyaç halinde ve sistemler için kullanılan materyaller bir hayli fazladır. Son derece ağır ve değerli oldukları için hurda değerleri de yüksektir.

ATIK KAĞIT VE KARTON FİYATLARI

Kağıt mutlaka ama mutlaka geri dönüştürülerek kullanılması gereken müthiş bir araçtır. Beyaz Kağıt yapımında ağaçların kullanılması bunu zorunlu kılmaktadır.

Kağıt hurdasının fiyatlandırması kağıdın cinsine, mürekkep durumuna ve ayrıştırılması için özel işlem gerekip gerekmediği gibi özelliklere göre yapılmaktadır.

PLASTİK HURDA FİYATLARI

İstanbulun her iki yakası için mevcut hurda plastik alımlarımız devam etmektedir. Haber vermeniz halinde ekiplerimiz adresinize gelip tüm plastik atıklarınızı satın alacaklardır.

Hurda fiyatları için uzman personelimiz size en uygun fiyatı sunacaktır. Elinizdeki hurdanın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi isteyebileceğiniz gibi ücretsiz keşif elemanı da talep edebilirsiniz.

Firma olarak uzun yıllardır İstanbulda hurda fiyatları konusunda analiz çalışmaları neticesinde anlık takip yapmaktayız.  İstanbulda hurda satışı öncesinde ve mutlaka fikir olması açısından bizden fiyat isteyin.

Neden Hurdacılar Birliği?

İstanbul hurda metal geri dönüşümü sektörünü tüm hurda çeşitleri için yakından takip eden bir firma olarak bize güvenebilirsiniz.

Motor, makine, kurşun, çinko, krom, pvc, sarı, araiş, demir, alüminyum, plastik, kağıt, bakır, kablo, çelik hurdaları için en güncel hurda fiyatlarını bizden öğrenebilirsiniz.

Haftanın her günü ve günün her saati ulaşabileceğiniz cep telefonu numarasından bizi arayın.

İstanbul Hurda Borsası

İstanbulda Hurda Borsası son zamanların ne merak edilen konularından bir tanesi olmaya devam ediyor. Güncel metal hurda alım fiyatlarını yayına alarak.

Tüm hurda olarak yer alan metal fiyatlar hakkında detaylı bilgileri aktarıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşan tüm müşterilerimiz için merak ettikleri tüm sorulara yanıt veriyor, en güncel fiyatlardan en detay merak edilenlere kadar her şeyin aydınlatmasını sunuyoruz.

Sökülecek Motor Hurda Fiyatları Nedir?

Farklardan firmalar arasında meydana gelen farklara kadar her şeyin incelenmesi gerekir hurda alımı. Genel olarak hurda satacak kişiler iyi bir araştırma yaptıktan sonra. Satmak istedikleri ürünler ile kar elde edebilirler.

Eğer sizler hurda nakliyesini kendi araçlarınız ile yapmak isterseniz. Alacağınız fiyatlar farklı olurken bizlerden araç konusunda da yardım alabilirsiniz. Dileyenler ve araçları olmayanlar için kendi özel araçlarımız ile verilen adreslerden hurdaları teslim alıyoruz.

Diğer firmalardan en büyük farkımız  En iyi Fiyattan Hurda alamı . Her zaman hurda satan kişilerin kazanç elde ederken. Bir yandan ülke ekonomisine bir yandan da doğanın daha temiz olmasına katkı sağlamaktır.

İlginizi Çekebilir  2021 yılına girerken yeni saç modelleri kendini göstermeye başladı.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Herhangi bir durumda [email protected] adresine e-mail atabilirsiniz.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler buziy.com Caliburn Pod Elektronik Sigara sakarya haberleri elektronik sigara deneme bonusu veren siteler kazandik.com deneme bonusu ctwpaa.org ddos koruma Elf bar Puff elektronik sigara Hepsibahis coinbar coinbar giriş Youwin Giriş Poker Oyna deneme bonusu mizah.org casino siteleri hoşgeldin bonusu veren siteler güvenilir casino siteleri Güvenilir Medyum slot siteleri Yasal Bahis Siteleri Canlı Bahis deneme bonusu holiganbet jojobet imajbet betovis milosbet nisanbet betmarino oleybet mrbahis romabet ligobet aresbet lordbahis betorder hititbet ganobet bahsegeld şutbet mislibet lotusbet ankara escort bahis forum deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler forvetbet Tarafbet Xslot Elitbahis Baybahis deneme bonusu veren siteler Onwin casinositeleri.bio En iyi elektronik sigara tiktok takipçi hilesi