Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçesinde Covid-19 Tedbirlerine Yönelik Denetim Yaptı

Gündem

11 ay önce yayınlandı.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçesinde Covid-19 Tedbirlerine Yönelik Denetim Yaptı

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçesinde Covid-19 tedbirlerine yönelik denetim yaptı. Vali Yılmaz’ın denetimlerinde Bahçe Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ve Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da yer aldı.

Bahçe Çarşı merkezde yer alan çeşitli yaşam alanlarında denetim yapan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızdan ev ziyaretlerinde bulunmamalarını, maske, sosyal mesafe, temizlik kurallarına hassasiyetle uymalarını ve tedbirleri asla gevşetmemelerini istedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, denetimlerinin ardından yaptığı açıklamada, Covid-19 tedbirlerine yönelik denetimlerin aralıksız sürdürüldüğünü ifade ederek, “Aralıksız sürdürdüğümüz Koronavirüs tedbirlerine yönelik denetimlerimize bugün Bahçe ilçemizde devam ettik. Maalesef ilimiz nüfusa oranla vaka sayısı oranlamasında yüksek çıktı. Emniyetimiz, Jandarmamız, sağlık çalışanlarımız, bütün görevlilerimiz alanda bu mücadeleyi sürdürüyorlar. Şunu unutmamamız gerekiyor ki bu mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz. Bu nedenle bu süreçte hepimizin kurallara azami ölçüde uyması gerekiyor. Bütün Osmaniyeli hemşerilerimden bu tedbirlere uymalarını bir kez daha ısrarla talep ediyorum.”diye konuştu.

 

 
Kaynak http://www.osmaniye.gov.tr/vali-dr-erdinc-yilmaz-bahce-ilcesinde-covid-19-tedbirlerine-yonelik-denetim-yapti
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
menuh Hava Durumu

guclumanset.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

Güçlü Manşet